Představujeme vám akademický tým

Za základ vysokého standardu výuky považujeme náš tým více než 200 zahraničních i českých lektorů. Naši lektoři splňují náročné požadavky Asociace jazykových škol. Samozřejmostí je odborné jazykové vzdělání a min. 2 roky pedagogické praxe. Jejich práci trvale prověřujeme, mj. pomocí zpětné vazby od našich studentů. Klademe důraz na dlouhodobé průběžné vzdělávání a dobré pracovní podmínky našeho lektorského týmu.

Mgr. Martin Hejhal

Mgr. Martin Hejhal vystudoval učitelství anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK v Praze. 21 let učí, 13 let zastával pozici akademického ředitele, od roku 2015 je ředitelem ve skupině škol SPĚVÁČEK. Připravoval a řídil vzdělávací jazykové programy pro několik set firem v ČR a SR, například pro firmy Astra Zeneca, Henkel, Metrostav, S. C. Johnson, Tetrapak a TNT.

Mgr. Lucie Příšovská

Mgr. Lucie Příšovská je hlavní metodička výuky jazyků. Vystudovala angličtinu a francouzštinu na pedagogické fakultě, působila jako metodička a lektorka obecného a odborného jazyka na univerzitě a v jazykových školách v Liberci, v Praze a v Ženevě. Publikovala odborné studie na téma prezentační dovednosti, úspěšná komunikace a použití dramatických technik ve vyučování.

BSc. Anna Patricia Whitehouse

Lektorka Anna Whitehouse má dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny. Od roku 2009 je držitelkou uznávaného certifikátu TEFL. Lektorka má také profesní zkušenost na seniorské pozici marketingové i projektové manažerky v společnostech aktivních ve sféře mikrobiologie, zkoumání vzácných minerálů, farmacie a výzkumu. Více než deset let působila v Tanzánii.

Mgr. Dita Černá

Mgr. Dita Černá je populární lektorka angličtiny a francouzštiny. Studovala ve Francii, je držitelkou lektorského certifikátu TEFL a jazykových certifikátů CPE a DELF. Má mnohaleté zkušenosti s výukou dospělých a se vzděláváním lektorů angličtiny a tlumočníků. Věnuje se také překladatelství a tlumočnictví. Výuce jazyků se věnuje již od r. 2003.

Mgr. Jana Žalská

Mgr. Jana Žalská je zkušená lektorka pracující na pozici Senior teacher se specializací na moderní přístupy ve výuce cizích jazyků. Zastávala také pozici hlavní metodičky a mentora. Studovala v Spojených státech a je držitelkou mezinárodního lektorského certifikátu TEFL, výuce se věnuje již od r. 2001.

Rodilí mluvčí

Rodilí mluvčí pocházejí z celého světa a vedle cizího jazyka vám pomohou pochopit i kulturu své země, která je nezbytná pro skutečné zvládnutí daného jazyka. Nejde jen o angličtinu, ale i o ruštinu, němčinu, francouzštinu, japonštinu, italštinu, srbochorvatštinu, maďarštinu a další jazyky.

Čeští lektoři

Čeští lektoři museli při studiu cizího jazyka zvládnout stejné obtíže jako vy, a jsou proto schopni vám přesně vysvětlit, jak na to, a poradit vám strategie, jak mluvit co nejlépe v co nejkratším čase. Naši lektoři jsou trénovaní, aby v hodinách co nejvíce používali cílový jazyk a k češtině se uchylovali, jen když je to nezbytně nutné.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info
Překlady a tlumočení
Jazykové kurzy
O nás
Studijní newsletter