Představujeme vám akademický tým

Za základ vysokého standardu výuky považujeme náš tým více než 200 zahraničních i českých lektorů. Naši lektoři splňují náročné požadavky Asociace jazykových škol. Samozřejmostí je odborné jazykové vzdělání a min. 2 roky pedagogické praxe. Jejich práci trvale prověřujeme, mj. pomocí zpětné vazby od našich studentů. Klademe důraz na dlouhodobé průběžné vzdělávání a dobré pracovní podmínky našeho lektorského týmu.

Rodilí mluvčí

Rodilí mluvčí pocházejí z celého světa a vedle cizího jazyka vám pomohou pochopit i kulturu své země, která je nezbytná pro skutečné zvládnutí daného jazyka. Nejde jen o angličtinu, ale i o ruštinu, němčinu, francouzštinu, japonštinu, italštinu, srbochorvatštinu, maďarštinu a další jazyky.

Čeští lektoři

Čeští lektoři museli při studiu cizího jazyka zvládnout stejné obtíže jako vy, a jsou proto schopni vám přesně vysvětlit, jak na to, a poradit vám strategie, jak mluvit co nejlépe v co nejkratším čase. Naši lektoři jsou trénovaní, aby v hodinách co nejvíce používali cílový jazyk a k češtině se uchylovali, jen když je to nezbytně nutné.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info
Překlady a tlumočení
Jazykové kurzy
O nás
Studijní newsletter