Jsme v médiích

S dobrou znalostí cizího jazyka budete vydělávat dvakrát tolik, MF Dnes – červen 2017

Stačí deset minut učení denně a za rok vám nabídnou plat, o kterém dnes můžete jen snít.

Celý článek

Radiofórum s Martinem Hejhalem, ČRo Plus – listopad 2016

Češi se zlepšují v angličtině. Podle globálního průzkumu (EF English Profeciency Index), do kterého se zapojil téměř milion lidí ze 72 zemí světa, se umístili na 16. místě. Zkvalitňuje se výuka cizích jazyků na školách? Odpovídá hlavní host Mgr. Martin Hejhal ředitel JŠ SPĚVÁČEK a místopředseda AJŠ.

Poslechněte si

Logo jobs.cz

5 kurzů pro začínající manažery (a všechny, kdo chtějí šéfovat) – říjen 2013

A je to tady: povýšili vás, případně je to na spadnutí. Lidé se v životě často učí metodou pokus-omyl a začínající manažeři nejsou výjimkou. Nejméně jedné zásadní chyby se ale můžete vyvarovat hned na startu – přestaňte si myslet, že všechno zvládnete jen díky intuici a vrozeným vůdčím schopnostem. Investujte do svého vzdělání.

Celý článek

Logo CityBee

Vraťte se do školy s dospěláckým rozvrhem! Kam na ČJ, TV nebo PŘV? – září 2013

Matematika, český jazyk a přírodověda. Cítíte tu nostalgii? Tyto předměty máme už všichni dávno za sebou, ale… Pamatujete si je ještě? Jste si jistí v kramflecích, když máte napsat „zhlédnout“ film a „dennodenní“, bez kalkulačky spočítat kolik je 177 a 282, anebo přesně říct, kolik kostí máme v těle?

Celý článek

Logo Obchod & Finance

Návrat firemních jazykových kurzů – září 2013

Špatná ekonomická situace v letech 2008 až 2010 vedla firmy k zavádění úsporných opatření. Jako první se obvykle škrtaly výdaje na jazykové vzdělávání zaměstnanců. Dnes se firmy k investicím do jazykového vzdělávání opět vracejí.

Celý článek

Logo jobs.cz

5 srpnových kurzů, které stojí kolem tisícovky – srpen 2013

Tři čtvrtiny zaměstnanců tvrdí, že je pro ně cena kurzu důležitá. Nezáleží přitom, zda jim vzdělávání hradí firmy nebo si je platí z vlastní kapsy. Vyplývá to z průzkumu Jobs.cz o tom, jak Češi přistupují k výběru a financování kurzů a školení. Kvalitní kurzy a workshopy přitom nemusí stát jmění. Vybrali jsme pro vás 5 kurzů, jejichž cena se pohybuje kolem tisícovky.

Celý článek

Logo Strategie

Jazykovým školám pomáhá nejvíc šuškanda – srpen 2013

Zájem o jazykové služby i nadále stoupá. Překladatelský a jazykový průmysl jako jeden z mála zaznamenává pouze mírný dopad globální finanční krize. Tento trend je ovlivněn zejména neustálým vzestupem mezinárodního obchodu a těží z něj největší jazykové agentury.

Celý článek

Logo Metro

Levněji do kina i MHD. Status studenta neomezí – srpen 2013

Nedostali jste se na vysokou? Nevadí. Stačí se zapsat na pomaturitní studium a vyhnete se placení sociálního a zdravotního pojištění a k tomu vám zůstanou všechny studentské výhody.

Celý článek

Logo AmCham

Innovative Methods for Learning Languages – duben 2013

I believe you’ve been in the same, or a similar, situation: a client asked me what the future is likely to bring in my field. “Well”, I wanted to say, “That’s what I’ve been trying to figure out every minute of every day”.

Celý článek

Logo Metro

Jazyk po maturitě? Ale dráž a ne jako student – únor 2013

O tisíce korun se mohou zvýšit náklady studentů, kteří vlastně ani studenty s dnešními výhodami nebudou. Pokud se letos po maturitě přihlásí na jednoleté denní studium cizího jazyka, budou si muset od podzimu platit třeba zdravotní pojištění.

Celý článek

Logo Metro

Jazykovky teď lákají na slevy – leden 2013

Ušetřit mohou zájemci o výuku cizích řečí. Kurzy začínají od února. Ceny nejoblíbenějších kurzů, tedy angličtiny, němčiny nebo francouzštiny, klesly. Tuto informaci nyní vyhlašují mnohé jazykové školy.

Celý článek

Logo CityBee

Kolik jazyků umíš… tolik jazyků umíš – prosinec 2012

Jazyk není legrace, ale stačí se nebát a zkoušet to a časem zjistíte, že ho ovládáte. Je třeba číst, poslouchat a hlavně mluvit. K tomu potřebujete partnera. Můžete sehnat rodilého mluvčího, který vám bude dávat soukromé hodiny v řádech stovek za lekci, anebo zvolit jednu z nespočtu jazykových škol, které v Praze fungují.

Celý článek

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info
Překlady a tlumočení
Jazykové kurzy
O nás
Studijní newsletter